Započela nova nagradna igra "STIŽE ZIMA, SIGURNOST ŽELIMO SVIMA"

Datum objave: 15.10.2018.

Nastavljajući nagrađivati korisnike usluga tvrtke Komunalac s prebivalištem na području Grada Vukovara, a koji uredno podmiruju svoje račune za uslugu odvoza komunalnog otpada, i ove godine tvrtka Komunalac u suradnji s Gradom Vukovarom organizira nagradnu igru pod nazivom STIŽE ZIMA, SIGURNOST ŽELIMO SVIMA“.

Osim nagrađivanja korisnika, igra se organizira i u svrhu edukacije građana o njihovim obvezama tijekom zimskog perioda kako bi se mogli pripremiti na vrijeme i što sigurnije proveli zimu.

Igra započinje 15. listopada 2018. godine od 10:00 sati, a traje do 15. studenog 2018. godine do 10:00 sati.

KAKO SUDJELOVATI?

Korisnicima usluge tvrtke Komunalac s prebivalištem na području Grada Vukovara u sklopu računa za 09. mjesec podijeljeni su kuponi sa 3 nagradna pitanja na koja je potrebno točno odgovoriti, te ih ispunjene zajedno s kuvertom ubaciti u označene nagradne kutije koje će se nalaziti na 3 lokacije:

• Na prostoru između Trga Republike Hrvatske i Radničkog Doma u Vukovaru (Dr. Franje Tuđmana 1, Vukovar)
  • Na prostoru blagajne u zgradi Uprave tvrtke Komunalac (Sajmište 174, Vukovar)
  • Na prostoru blagajne u zgradi Tržnog centra (Domovinskog rata 1, Borovo Naselje)

ŠTO MOŽETE OSVOJITI?

1. NAGRADA: BACAČ SNIJEGA U VRIJEDNOSTI OD 2.508,00 KN
  2. NAGRADA: GODIŠNJA KOMERCIJALNA PARKING KARTA ZA ZONU 2 U VRIJEDNOSTI OD 660,00 KN
  3. NAGRADA POKLON BON ZA SET LANACA U VRIJEDNOSTI OD 500,00 KN

Javno izvlačenje dobitnika održat će se 15. studenog 2018. godine u 11:00 sati na prostoru parkirališta hotela Dunav.

Sudjelujte i osvojite vrijedne nagrade!

Želimo svima puno sreće!