Započela nagradna igra "STIŽE ZIMA, SIGURNOST ŽELIMO SVIMA"

Datum objave: 14.10.2016.

I ove godine tvrtka Komunalac d.o.o. u suradnji s Gradom Vukovarom za svoje korisnike organizira Nagradnu igru pod nazivom „STIŽE ZIMA, SIGURNOST ŽELIMO SVIMA“.

KAKO SUDJELOVATI?

Korisnicima, tj. nositeljima računa za odvoz komunalnog otpada iz 9. mjeseca 2016. godine podijeljeni su kuponi u sklopu računa (na poleđini) sa 3 nagradna pitanja koje korisnici usluge tvrtke Konunalac moraju točno i pravilno popuniti, a s kojima će moći sudjelovati u nagradnoj igri koja traje od 15. listopada do 15. studenog 2016. godine.

Popunjene kupone potrebno je u kuverti ubaciti u za to predviđene kutije koje se nalaze na 3 lokacije:
1. Na prostoru između Trga Republike Hrvatske i Radničkog doma u Vukovaru
2. Na prostoru blagajne u zgradi Uprave Komunalca (Sajmište 174, Vukovar)
3. Na prostoru blagajne u tržnom centru u Borovu Naselju (Domovinskog rata 1, Borovo Naselje)

Nagradni fond uključuje 3 nagrade:
1. Poklon bon za 4 zimske gume u vrijednosti od 2.500,00 kn
2. Poklon bon za 2 zimske gume u vrijednosti od 1.300,00 kn
3. Poklon bon za set lanaca za gume u vrijednosti od 500,00 kn.

Izvlačenje sretnih dobitnika održat će se 15. studenog u 11:00 sati na parkingu hotela Dunav, na adresi Trg Republike Hrvatske 1.

Sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite vrijedne nagrade!