ZAHVALA TVRTKI KOMUNALAC D.O.O. VUKOVAR

Datum objave: 16.01.2023.

Povodom 31. godišnjice međunarodnog priznanja Republike Hrvatske te 25. godišnjice završetka procesa mirne reintegracije hrvatskog Podunavlja i završetka mandata UNTAES-a, gradonačelnik Ivan Penava je na svečanoj akademiji u ime Grada Vukovara dodijelio zahvale institucijama koje su dale svoj doprinos procesu mirne reintegracije, među kojima je i tvrtka Komunalac d.o.o. Vukovar.

Ovim putem zahvaljujemo svim djelatnicima tvrtke Komunalac d.o.o Vukovar te prvom direktoru mr.sc. Dragutinu Guzovskom na predanom radu, trudu i zalaganju u navedenom razdoblju, kao i svim sadašnjim djelatnicima koji su nastavili tradiciju predanog rada kako bi naš Vukovar učinili urednijim, sigurnijim i ljepšim gradom, na ponos naših sugrađana.

Vaš Komunalac d.o.o. Vukovar