ODVOZ OTPADA NA DAN 18.11.

Datum objave: 17.11.2022.

Obavještavamo korisnike s područja grada Vukovara da će se odvoz otpada u petak 18.11. na Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, odvijati sukladno redovnom rasporedu odvoza u sljedećim ulicama:

204 vukovarske brigade, Andrije Hebranga, Bolnička ulica, Dr. Antuna Bauera Paje, Dr. Franje Tuđmana, Dunavska, Frankopanska, Ivana Gorana Kovačića, Ivana Gundulića, Josipa Jurja Strossmayera, Josipa Rukavine, Julija Benešića, Kardinala Alojzija Stepinca, Kralja Tvrtka, Lavoslava Ružičke, Lokvanjski sokak, Ljudevita Gaja, Nikole Andrića, Marina Držića, Mirogojska, Nikole Tesle, Olajnica, Parobrodarska, Ribarska, Samostanska, Stjepana Radića, Svetog Bone, Šamac, Trg hrvatskih branitelja, Trg Kralja Tomislava, Trg Republike Hrvatska, Trg Slavija, Trg žrtava fašizma, Vladimira Nazora, Zmajeva, Županijska.

Podsjećamo da je spremnik za otpad potrebno iznijeti do 06:00 sati ili ukoliko je moguće dan ranije.

Vaš Komunalac d.o.o. Vukovar