Održano izvlačenje nagradne igre "Sigurno kroz zimu do zelenog proljeća". Skuter odlazi u Borovo naselje!

Datum objave: 15.04.2020.

Danas je u dvorištu naše tvrtke održano izvlačenje dobitnika nagradne igre "Sigurno kroz zimu do zelenog proljeća". Isto je provodilo i pratilo povjerenstvo u sastavu Marko Mlakić, Lidija Marijanović, Miroslav Mudri i Javna bilježnica Jelica Kovačić.

Podsjećamo, sudionici nagradne igre mogli su biti sve fizičke osobe, građani grada Vukovara, koje su ujedno korisnici usluge odvoza komunalnog otpada pružatelja usluga Komunalac d.o.o. iz Vukovara i koji su uz svoje osobne podatke dostavili točno ispunjene nagradne kupone sukladno Pravilima nagradne igre.

Glavna nagrada izvučena je slučajnim odabirom između svih ubačenih koverti u za to predviđenu kutiju.

Sretna koverta usmjerila je nagradu u vrijednosti od čak 18.199,00 kn (PDV uključen) u Borovo naselje! Naša sugrađanka Vesna Jukić iz Nuštarske ulice 11 osvojila je električni skuter ASKOLL ES 1!

Čestitamo sretnoj dobitnici i ovim putem zahvaljujemo svim sudionicima.

Video snimku izvlačenja možete vidjeti na našem Facebook poslovnom profilu.

Vaš Komunalac d.o.o. Vukovar