ERSTE WALLET: Digitalni novčanik od kojeg se nikad ne morate razdvajati

Datum objave: 17.07.2018.

Erste Wallet praktična je i besplatna aplikacija s kojom usluge parkinga u gradu Vukovaru možete plaćati bez naknade.

Svatko tko je ikada zaboravio novčanik ili posegnuo u džep za sitnim novcem kako bi platio parking u Erste Walletu će pronaći savršenog suputnika za svaku od tih situacija. Radi se o jednostavnoj i inovativnoj aplikaciji za plaćanje na prodajnim mjestima i prijenos sredstava između korisnika bankovnih računa Erste banke. Sve što trebate učiniti da biste novčanik bez brige mogli ostaviti kod kuće je preuzeti besplatnu aplikaciju iPhone ili Android.

Kako biste platili parking aplikacijom Erste Wallet:

1. Unesite proizvođača automobila i broj registracije
  2. Odaberite grad
  3. Odaberite parkirnu zonu
  4. Odaberite vrstu parkirne karte
  5. Kliknite plati

Osim što ćete u Vukovaru moći parking plaćati bez naknade, moći ćete plaćati i na svim prodajnim mjestima s oznakom Erste Wallet, ali i u njega pohraniti i sve loyalty kartice omiljenog lanca trgovina, drogerije, butika ili trgovine za kućne ljubimce koje vjerojatno redovito zaboravljate ili vam nepotrebno zauzimaju prostor u novčaniku.

Više o Erste Walletu, kao i upute za korištenje vašeg novog digitalnog novčanika pronaći ćete na stranicama Erste banke.