MIJEŠANI KOMUNALNI OTPAD
- zelena kanta za miješani komunalni otpad
- višak otpada: doplatne vrećice sa logotipom davatelja usluge zapremnine 80 i 120 litara
DA: biorazgradivi otpad ukoliko nemate prostora za kompostiranje (ostaci voća i povrća), ostaci hrane, šuškava ambalaža od čipsa, kave, bombona i sl. prazne bočice, dezodoransi i sprejevi pod tlakom, tetrapaci i sav ostali miješani otpad iz domaćinstva prikladan za odlaganje.
NE: građevinski otpad, glomazni otpad, uginule životinje, baterije, akumulatori, gume, vrući žar, ostali otpad neprikladan za odlaganje.

PAPIR I KARTON
- plava vrećica i/ili kontejner sa plavim poklopcem na zelenom otoku
DA: knjige i bilježnice, letci i prospekti, razglednice, kuverte, pisma, stari računi, vrećice od papira, sav karton i kartonska ambalaža (kutije lijekova, kutije od keksa, kutije od kozmetičkih proizvoda i sl.), kalendari, ostale papirnate i kartonske stvari i ambalaža.
NE: šuškava ambalaža od bombona, čipsa i sl., tetrapak ambalaža, stiropor, pelene.

GLOMAZNI OTPAD
- besplatan odvoz u 2 termina godišnje sukladno kalendaru odvoza otpad
DA: Namještaj (kauč, krevet, stol, stolica, ormar...), kuhinjska oprema (sudoper, kuhinjski elementi...), stvari za djecu (krevet, kolica, hodalica, autosjedalica...), kupaonska oprema i ostali glomazni otpad (prozori, vrata, rolete...).
NE: građevinski otpad i električni otpad

PLASTIČNA, METALNA I STAKLENA AMBALAŽA
- Na zelenim otocima na području Općine Tompojevci u za to namijenjene kontejnere.

ELEKTRIČNI I ELEKTRONIČKI OTPAD
- Tijekom cijele godine možete naručiti besplatni odvoz putem ovlaštene tvrtke „Metal zec d.o.o.“ na broj telefona 099 346 5014 ili 091 302 1129, ili putem drugih ovlaštenih sakupljača EE otpada
DA: Veliki kućanski aparati (električni štednjaci, strojevi za pranje rublja, hladnjaci...), mali kućanski aparati (usisavači, glačala, tosteri, uređaji za suđenje kose...), IT oprema (računala, pisači, printeri, kalkulatori, mobiteli, telefoni, radio i TV–aparati, videokamere, videoigre...), električni alati (bušilice, pile, šivaći strojevi).